Електронний архів
Вхід
Вихід
Новий користувач? Зареєструйтеся!
 

ElarKPNU >
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка >
Факультет іноземної філології >
Кафедра англійської мови >

Будь-ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей ресурс: http://dspace.kpnu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/406

Назва: Перекладацька діяльність Бориса Грінченка та її роль в українському літературному процесі кінця ХІХ – початку ХХ ст.
Автори: Хоптяр, Алла Олександрівна
Дата публікації: 23-Jun-2014
Короткий огляд (реферат): Дослідження присвячено визначенню місця і ролі перекладацького доробку Б. Грінченка в історії розвитку та модернізації української літератури на зламі століть. Уперше відповідну частину спадщини письменника, в т. ч. її неопубліковані сторінки, комплексно проаналізовано й потрактовано як активний мовотворчий, літературотворчий та націєтворчий чинник. З’ясовано також шляхи рецепції зарубіжної літератури в оригінальній творчості Б. Грінченка. У художньо-естетичному просторі письменника з’являються ознаки стильового синкретизму, суголосні трансформаційним процесам, що відбувалися в національному письменстві на межі століть. Таким чином окреслено високий індивідуальний статус Б. Грінченка та його перекладацької діяльності в українському літературному процесі кінця ХІХ – початку ХХ ст.
Опис: Хоптяр А. О. Перекладацька діяльність Бориса Грінченка та її роль в українському літературному процесі кінця ХІХ – початку ХХ ст. : монографія / А. О. Хоптяр ; Кам’янець-Поділ. нац. ун-т ім. Івана Огієнка. – Кам’янець-Подільський, 2014. – 247 с.
URI: http://dspace.kpnu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/406
Розташовується в колекціях:Кафедра англійської мови

Файли цього ресурсу:

Файл Опис РозмірФормат
МОНОГРАФІЯ Хоптяр .doc1.09 MBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити

Всі ресурси в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка  - Зворотний зв'язок