Електронний архів
Вхід
Вихід
Новий користувач? Зареєструйтеся!
 

ElarKPNU >
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка >
Факультет іноземної філології >
Кафедра іноземних мов >

Будь-ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей ресурс: http://dspace.kpnu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1911

Назва: English for Students Majoring in History
Автори: Уманець, А. В.
Крук, А. А.
Дата публікації: 12-Nov-2015
Короткий огляд (реферат): Мета книги – забезпечити розвиток, удосконалення умінь і навичок усного та писемного мовлення на професійному та культурологічному рівнях, що становить зміст і специфіку навчання іноземної мови у вищих навчальних закладах ІІІ – IV ступенів акредитації. Книга написана з урахуванням інноваційних технологій навчання іноземних мов, що сприяє розвитку пізнавальної та творчої активності студентів, містить цікавий виклад інформації, ефективну систему вправ, спрямованих на використання різноманітних способів інтеграції мовленнєвих умінь та мовних знань в рамках теорії та ситуативного контексту відповідно до академічної та професійної сфер студента. Навчальний посібник “English for Students Majoring in History” адресовано студентам, магістрантам, аспірантам, викладачам.
Опис: English for Students Majoring in History : навч. посіб. для студентів-істориків / Уклад.: А. В. Уманець, А. А. Крук ; за ред. А. В. Уманець. – Кам’янець-Подільський : Друкарня «Рута», 2015. – 312 c.
URI: http://dspace.kpnu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1911
Розташовується в колекціях:Кафедра іноземних мов

Файли цього ресурсу:

Файл Опис РозмірФормат
Крук Аліна_книга.pdf1.74 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Всі ресурси в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Valid XHTML 1.0! Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка  - Зворотний зв'язок